woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
كتراك تهران اسيد سولفوريك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :rezaee
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۲:۳۳

قيمت كتراك در تهران

كتراك تهران

آيا ميدانيد قيمت كتراك در كلان شهر تهران در چه بازه اي قرار دارد؟ آيا ميدانيد براي خريد كتراك در شهر تهران بايد از چه طريقي اقدام كنيد؟جهت خريد پودر كتراك در تهران شما مشتريان، همكاران و معدنكاران عزيز ميتوانيد از طريق وبسايت انجمن توليدكنندگان تخريب كننده سنگ و بتن اقدام به سفارش محصول كتراك نموده و علاوه بر دريافت محصول اصلي از مشاوره رايگان كارشناسان مجموعه در جهت اجراي هرچه بهتر پروژه هاي تخريب خود بهره مند گرديد.

تراك نوعي ماده شيميايي با خاصيت انبساط پذيري بالا و بدون ايجاد انفجار و توليد صدا ميباشد كه قابليت استفاده براي تخريب انواع سنگ، ساروج، بتون مسلح و بتون آرمه را دارا ميباشد.

اين محصول(پودر كتراك) پس از مخلوط شدن با آب با ايجاد نيرويي بسيار زياد در حدود ۸۰۰۰ تن در هر متر مربع به راحتي نيروي لازم جهت ايجاد تَرَك هاي عميق در سخت ترين انواع سنگ را دارا ميباشد.

كتراك بسته به  نوع سنگ يا سختي محل مورد استفاده بايد به نسبت ۲ از پودر كتراك و ۱ از آب معمولي ، مخلوط شده و سپس دوغاب حاصل را در سوراخ هاي ايجاد شده در سطوح مورد نظر ريخته و منتظر شروع انبساط و ايجاد ترك در سنگ ماند.

پودر كتراك در سالهاي گذشته منحصرا از كشورهاي خارجي نظير ژاپن و آلمان وارد كشور ميشد اما هم اكنون اين محصول پر مصرف در داخل كشور با كيفيت بالا و قابل رقابت با محصولات خارجي توليد و بسته بندي ميشود.

ميران مورد نياز كتراك به ازاي هر يك متر مكعب :

در صورتي اطراف سنگ يا ساروج مد نظر باز باشد به ازاي هر متر مكعب، ۶ الي ۱۴ كيلوگرم پودر كتراك مورد نياز است.

حال اگر اطراف كار بسته باشد يا در زير خاك مدفون باشد به ازاي هر متر مكعب از سنگ بين ۱۵ تا ۴۵ كيلوگرم پودر كتراك مورد نياز است.

اما براي بتن مسلح  به ازاي  هر متر مكعب بسته به شرايط آلماتور و فضاي كار بين ۲۰ تا ۴۸ كيلوگرم پودركتراك مورد نياز است.

قيمت كتراك

قيمت كتراك

آيا از قيمت واقعي كتراك در بازار اطلاع داريد؟ آيا ميدانيد كتراك با قيمت واقعي و كيفيت اصلي را بايد از كدام مركز فروش تهيه كرد؟ به منظور تهيه پودر كتراك با شرايط استثنايي و استفاده از مشاوره رايگان كارشناسان مجموعه ميتوانيد از طريق وبسايت انجمن توليدكنندگان تخريب كننده سنگ  بتن اقدام نموده و در اسرع وقت سفارشات خود را دريافت نماييد.

ميران مورد نياز كتراك به ازاي هر يك متر مكعب :

در صورتي اطراف سنگ يا ساروج مد نظر باز باشد به ازاي هر متر مكعب، ۶ الي ۱۴ كيلوگرم پودر كتراك مورد نياز است.

حال اگر اطراف كار بسته باشد يا در زير خاك مدفون باشد به ازاي هر متر مكعب از سنگ بين ۱۵ تا ۴۵ كيلوگرم پودر كتراك مورد نياز است.

اما براي بتن مسلح  به ازاي  هر متر مكعب بسته به شرايط آلماتور و فضاي كار بين ۲۰ تا ۴۸ كيلوگرمپودركتراك مورد نياز است.

به منظور  اجراي پروژه تخريب با كتراك، بهتر است طبق مراحل زير عمل كنيد:

۱) سوراخ كاري: سوراخكاري روي سنگ يا ساروج بايد با مته  با قطر ۳۲ ميلي متر بوسيله دريل هاي برقي ۱۱ كيلوگرمي انجام شود، توجه به اين نكته الزامي است كه فواصل سوراخ ها بايد بين ۲۰ تا ۴۰ سانتي متر برحسب ميزان سختي سنگ مورد نظر و همچنين آزاد بودن يا تحت فشار بودن اطراف سنگ باشد، توجه داشته باشيد كه ارتفاع سوراخ ها بايد حداقل ۶۰ درصد از كل ارتفاع سنگ را در بر بگيرد.

۲) مخلوط سازي پودر كتراك با آب: نسبت ۲ به ۱ از پودر كتراك و آب را با هم مخلوط كرده و خوب بهم بزنيد: استفاده از دستكش الزامي ميباشد، در ضمن توجه داشته باشيد كه پودر كتراك را بايد روي آب ريخت ، نه برعكس

۳) دوغاب حاصل را بايد داخل سوراخ ها ريخت و به صورتي كه تا ۳ سانتي متر از لبه سوراخ را پر نمايد.

۴) درب سوراخ ها را بهتر است بوسيله گُوه هاي چوبي پلمپ كرد و با چكش محكم نمود. بر حسب نوع كتراكخريداري شده، ميزان سختي سنگ يا ساروج و همچنين آزاد بودن اطراف سنگ يا بسته بودن( تحت فشار بودن) پس از ۳۰ دقيقه الي ۲ ساعت كتراك فعل و انفعالات لازم را انجام داده و ترك هاي مورد نظر را بر روي سطح ، ايجاد خواهد نمود.

قيمت كتراك در بازار

بازار كتراك

آيا از قيمت هاي پودر كتراك در بازار ايران مطلع هستيد؟ آيا از نمايندگي هاي مجاز فروش كتراك در بازار اطلاعي داريد؟ آيا ميدانيد كدام بازار فروش كتراك در ايران محصول با كيفيت اصلي و تضميني را به فروش ميرساند؟

همكاران و مشتريان عزيز براي خريد كتراك مورد نياز خود با بهترين كيفيت و نازل ترين قيمت در بازار ميتوانند از طريق سايت انجمن توليدكنندگان تخريب كننده سنگ و بتن اقدام به ثبت سفارشان خود نموده و علاوه بر خريد محصول اصلي از مشاوره رايگان كارشناسان مجموعه در جهت بهره گيري هرچه بهتر از محصول كتراك استفاده نمايند.

آيا ميدانيد امروزه در كشور ما در زمينه فروش كتراك عوامل غير مجاز و دلالان بسياري در حال فعاليت و عرضه محصولات تقلبي ميباشند كه بعضا براي بسياري از مشتريان مشكلات عديده اي بوجود آورده اند.

كتراك در زمينه از بين بردن ساروج يا انواع سنگ هاي گرانيتي و مقاوم قابل استفاده است، ساروج يك نوع ملات قديمي است كه از بتن هاي امروزي سختي كمتري دارد و به راحتي با استفاده از كتراك قابل تخريب است.

كتراك را در بسته هاي ۲۰(نيم ساعته) . ۲۵( ۲ساعته) كيلوگرمي فقط از نمايندگي هاي فروش انجمن توليدكنندگان كتراك و تخريب كننده سنگ و ساروج تهيه فرماييد.


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]